Idź do treści strony
Olsztyńska Duża Rodzina
05.05.2015 11:16

Rodzinnie w Galerii Warmińskiej

Tradycyjnie, od wielu lat maj i czerwiec to czas, w którym szczególnie staramy skupiać się na naszych rodzinach. Obchodzone w tym roku pod hasłem "Rodzina Drogowskazem Życia"   XVII Warmińsko - Mazurskie Dni Rodziny, są doskonałą ku temu okazją.

10 maja zapraszamy do Galerii Warmińskiej na wydarzenie inaugurujące miejskie obchody Dni Rodziny. Gwiazdą imprezy, rozpoczynającej się o godzinie 13.00 będzie Basia Raduszkiewicz, która wspólnie z zespołem przedstawi program Pstryk Abecało – niezwykle ciekawe muzyczne aranżacje wierszy Juliana Tuwima. Oprócz tego z jubileuszowym występem zaprezentuje się Zespół Pieśni i Tańca Kortowo. Całość imprezy przeplatana będzie scenkami teatralnymi przygotowanymi m.in. przez Jagnę Polakowską z Olsztyńskiego Teatru Lalek, która poprowadzi całą imprezę. Przewidziane są także atrakcje dla dzieci animowane przez Warmiolandię.

W imieniu Prezydenta Piotra Grzymowicza, który objął patronat nad wydarzeniem, zapraszamy wszystkie olsztyńskie rodziny. Te małe i te większe. Te starsze i te młodsze - mówi Jarosław Skórski doradca Prezydenta ds. kształtowania polityki prorodzinnej. Jestem przekonany, że 10 maja, każdy znajdzie w Galerii Warmińskiej coś interesującego dodaje.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Gazeta Wyborcza, portal olsztyn.com.pl i Radio Plus.

Start miejskiej inauguracji Dni Rodziny o godzinie 13.00 w Galerii Warmińskiej przy ul. Tuwima. Całość występów potrwa do około godziny 17.00

Powróć do archiwum
Kalendarz wydarzeń