Idź do treści strony
Olsztyńska Duża Rodzina
24.03.2015 11:05

Rodzina ciągle się powiększa

Wprowadzona niespełna 2 lata temu Olsztyńska Karta Dużej Rodziny stale się rozwija. Główną ideą jej wprowadzenia było uprzywilejowanie dużych rodzin i wprowadzenie szeregu różnych ulg dla tych, którzy podejmują się trudu wychowania licznego potomstwa.

 

W ostatnim czasie rodzina Partnerów Karty znowu się powiększyła. Dołączyli do niej m.in. : Teatr im. Stefana Jaracza z 50% zniżki na bilety dla dorosłych i bilety za 15 zł dla dzieci i młodzieży uczącej się, Bit Serwis z propozycją 10% upustu na naprawy laptopów i 5% upustu na kompletne zestawy komputerowe, Hurtownia Oldrob oferująca artykuły spożywcze dostępne w sklepie firmowym z 3% upustem, Z Nanny Bell taniej uda się znaleźć opiekunkę dla dzieci a nowo otwarte Koszary Funka na Zatorzu oferują 10% upustu na usługi dostępne w siedzibie.

Rodzina Partnerów liczy dzisiaj około 50 podmiotów. Są to zarówno firm prywatne, jak i jednostki miejskie. Cały czas rozmawiamy z kolejnymi. Co daje uczestnictwo w programie? Oprócz promocji społecznie odpowiedzialnego wizerunku firmy, to także łatwiejsze dotarcie do grupy przeszło 5000 klientów - posiadaczy Olsztyńskiej Karty Dużej Rodziny – mówi Jarosław Skórski doradca prezydenta Olsztyna ds. polityki prorodzinnej. Z Aquasfery skorzystano w zeszłym roku prawie 5, 5 tysiąca razy. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską (rodzice rodzin wielodzietnych mają 50% zniżki) prawie 5 tysięcy. Te liczby mówią same za siebie. Karta działa i jest w Olsztynie potrzebna - dodaje.

Aby zostać partnerem programu wystarczy zadzwonić pod nr 512 895 020 lub wysłać e-mail na adres kartarodziny@olsztyn.eu .

Powróć do archiwum
Kalendarz wydarzeń