Idź do treści strony
Olsztyńska Duża Rodzina
13.06.2014 12:39

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

rz_karta_duzej_rodziny_slide

Biuro Obsługi Klienta wydaje wnioski o przyznanie ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Wniosek można pobrać także z naszej strony. Zapraszamy wszystkie rodziny  3+ do korzystania z tej nowej oferty – informuje Ewa Bertrand-Zbierska, dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej.

 

Powoli ukazują się kolejne dokumenty regulujące funkcjonowanie ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. Przygotowujemy się do obsługi tej nowej Karty, mamy doświadczenia z olsztyńską kartą więc mamy nadzieję, że jej wprowadzenie przebiegnie bez kłopotów – dodaje Ewa Zbierska. Nowa, ogólnopolska Karta będzie zawierała pakiet korzyści dla rodzin wielodzietnych. Lista Partnerów oraz korzyści będą znane wkrótce. Na naszej stronie www.kartarodziny.olsztyn.eu można znaleźć wniosek o wydanie karty, który można pobrać, wypełnić i złożyć w Biurze Obsługi Klienta. Wnioski można także pobierać od 16 czerwca 2014 r. w Biurze Obsługi Klienta w Punkcie Informacyjnym.

 

Biuro Obsługi Klienta
Pl. Jana Pawła II 1
89 527-60-68 lub 89 527-31-11, wew. 482

 

Więcej informacji na stronach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: www.mpips.gov.pl

 

Wszystkie formalno-prawne mechanizmy funkcjonowania ogólnopolskiej Karty zawarto w dokumentach, które znajdują się na stronach MPiPS www.mpips.gov.pl\prawo

Powróć do archiwum
Kalendarz wydarzeń